Моя майбутня професія – землевпорядник

Автор: Intercom от 30-01-2017, 15:22, переглянуло: 1035

 

Моя майбутня професія – землевпорядник

 

   Факультет інженерів землевпорядкування продовжує поширення інформації щодо умов вступу до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва серед навчальних закладів Харківської області. Так, з цього року на факультеті започатковано проведення профорієнтаційної роботи у форматі читання лекції на тему: «Моя майбутня професія – землевпорядник».

   За ініціативою кафедри управління земельними ресурсами та кадастру (професор Кошкалда І.В та доцент Домбровська О.А.) разом з викладачами кафедри землевпорядного проектування (доцент Степаненко Т.О. і старш. викладач Фінашина Г.В.), кафедри геодезії, картографії та геоінформатики (викладач Сєдов А.О.) було зроблено відеоролик та слайди  про факультет інженерів землевпорядкування.

 

   26 січня 2017 р. кафедра управління земельними ресурсами та кадастру провела профорієнтаційний виїзд у Дергачівську гімназію № 3.

Моя майбутня професія – землевпорядник
Моя майбутня професія – землевпорядник

   У заході взяли участь викладачі кафедри доцент Домбровська О.А. і викладач Гунченко О.В.

 

Моя майбутня професія – землевпорядник

   У ході лекції школярам було висвітлено питання про становлення і розвиток землевпорядної освіти в нашому університеті, охарактеризовано   сучасний стан факультету і плани на майбутнє. Крім того, учнів було проінформовано про переваги навчання в ХНАУ порівняно з іншими вишами м. Харкова, про матеріальну базу університету, роботу студентських наукових гуртків, стажування за кордоном, умови проживання в гуртожитках та спортивно-масові заходи в університеті, можливості проведення дозвілля.

Учні з великим захопленням переглянули відеофільм та слайди про факультет інженерів землевпорядкування, задали багато питань, на які отримали вичерпні відповіді. Також усі школярі – учасники зустрічі отримали інформаційні матеріали про ФІЗ та факультети і спеціальності  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

Особливо подяку за доброзичливість і теплу зустріч висловлюємо директору Дергачівської гімназії № 3 Калашник Олені Анатоліївні.

 Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.