Моя майбутня професія – землевпорядник

Автор: Intercom от 16-02-2017, 13:26, переглянуло: 851

 

Моя майбутня професія – землевпорядник

Моя майбутня професія – землевпорядник

   10 лютого 2017 р. представники кафедри управління земельними ресурсами та кадастру факультету інженерів землевпорядкування доцент, кандидат економічних наук Д.М. Загній і аспірантка В.Б.Макєєва з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали Харківську ЗОШ № 157 I-III ступенів Харківської міської ради.  Директор школи - Ольга Віталіївна Вінник радо погодилася на зустріч і надала змогу поспілкуватися з учнями 11-х класів.

   Під час зустрічі учні прослухали  лекцію  «Моя майбутня професія – землевпорядник», із якої дізналися  про ХНАУ ім. В.В. Докучаєва в цілому та про факультет  інженерів  землевпорядкування зокрема. Одинадцятикласники отримали цікаву  інформацію про  професію землевпорядника,  її значущість, перспективи працевлаштування, а також  про основні переваги навчання на факультеті землевпорядкування саме в  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва  порівняно з іншими ВНЗ м. Харкова. 

   Під час спілкування  з майбутніми абітурієнтами  Д.М. Загній детально розповів про можливість навчання наших студентів  у вишах Польщі,  проходження мовної практики , отримання подвійного диплома та другої вищої освіти  за кордоном.

Учням також розповіли про культурно-масові та освітні заходи, що проходять в університеті (концерти, КВК, спортивні змагання, олімпіади, конференції тощо ). Наприкінці зустрічі учні отримали листівки із запрошенням на навчання до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, де надано інформацію про всі факультети і спеціальності.

Моя майбутня професія – землевпорядник
Моя майбутня професія – землевпорядник
Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.