Ярмарок вишів - 2017

Автор: Intercom от 10-02-2017, 15:32, переглянуло: 769

 

Ярмарок вишів - 2017

 

   Відділ інформаційного забезпечення скерував участь ХНАУ у виставці «Ярмарок вишів», який відбувся 7–8 лютого 2017 р. у м. Харкові в приміщенні харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Масштабна профорієнтаційна робота відбулась за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради. Університет продемонстрував свої можливості з надання для учнівської молоді 10-11 класів допомоги із свідомого вибору навчального закладу.

   Відвідувачами виставки стали 817 учнів 10-11 класів шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів Харкова, Близнюківського, Ізюмського, Покотилівського, та Харківського районів. їх батьки та викладачі. Під час роботи виставки відвідувачі мали змогу ознайомитися детально з кожним учбовим закладом, отримати відповіді на всі питання стосовно вступу та навчання, студентського та культурного життя, дізнатися про перспективи роботи по закінченню Вишу, а представники учбових закладів обмінювалися досвідом проведення виставкової діяльності.

   Експозиція нашого університету буда представлена на досить високому рівні, а школярі отримали вичерпну інформацію про навчальний заклад.

   Висловлюємо подяку організаторам виставки. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Ярмарок вишів - 2017


Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.