До вершин наукового Олімпу!

Автор: Intercom от 15-06-2017, 13:26, переглянуло: 449

 

До вершин наукового Олімпу!


   19-21 квітня 2017 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

   19 квітня 2017 року відбулося офіційне відкриття олімпіади, на якому з привітальним словом до учасників, членів журі та супроводжуючих викладачів звернувся Президент Університету Борис Іванович Холод, який зазначив: «Ви всі -  вже переможці, тому що  подолали нелегкий шлях до Дніпра і  погодні  негаразди та перешкоди.  Думаю,  всі ви професійно поділяєте погляди Джона Кеннеді, 35-го президента США, який стверджував, що бухгалтерський облік і фінансова звітність – це універсальна мова бізнесу. І ця мова не тільки поєднує всіх вас, але й відкриває  перед кожним великі можливості.»

До вершин наукового Олімпу!

   В інтелектуальних змаганнях брали участь представники 72 вишів з різних регіонів України – загалом близько 140 студентів різних курсів фінансових спеціальностей.

   Олімпіада складалася з двох частин: письмової конкурсної роботи та комп’ютерного тестування з чотирьох дисциплін - «Фінансового обліку», «Управлінського обліку», «Аналізу господарської діяльності» та «Аудиту».

До вершин наукового Олімпу!

   Перегуда Анна, студентка магістратури 1-го року навчання та Свириденко Марія, студентка 4 курсу 1 групи гідно представили наш університет, отримали сертифікати учасника та грамоти за участь у ІІ етапі олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит».

   Не осталися осторонь олімпійських наукових змагань і студенти спеціальності «Фінанси і кредит». З 5 по 7 квітня 2017 р. студентки магістратури першого року навчання Душка Наталія і Бондаренко Ірина приймали участь у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» , яка проходила на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.

До вершин наукового Олімпу!
До вершин наукового Олімпу!


   Студентки виконували складні конкурсні завдання, які охоплювали два блоки: тести і задачі, які виявилися дещо заскладними, оскільки охоплювали широкий спектр дисциплін. Але наші конкурсантки проявили всі свої найкращі здібності і Душка Наталія отримала диплом за 4 місце, що можна вважати успіхом у такому серйозному випробуванні.

Бажаємо нашим студентам подальших наукових і творчих здобутків, успіхів у навчанні, гарного весняного настрою. Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.