МУЛЬТФІЛЬМИ У ВИКОНАННІ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ

Автор: Intercom от 21-09-2017, 10:26, переглянуло: 473

 

МУЛЬТФІЛЬМИ У ВИКОНАННІ СТУДЕНТІВ

ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ

   Для факультету обліку і фінансів нашого університету вересень – завжди особливий місяць, оскільки і викладачі, і студенти з натхненням занурюються у навчальний процес з початком нового навчального року. Але є в цьому місяці своя особливість – проведення традиційного туристичного зльоту студентів нового набору.

   Цього року організатори свята вирішили надати можливість студентам повернутися у дитинство і переглянути улюблені мультфільми у виконанні команд - учасниць туристичного зльоту. Свято відбулося 15 вересня на сосновій галявині поблизу навчального містечка ХНАУ.

   День видався дуже насиченим: після урочистого відкриття зльоту біля  гуртожитку №1 команди колоною вирушили на галявину, наспівуючи туристичні пісні та вголос демонструючи свої девізи. Потім учасників зльоту чекала насичена та цікава конкурсна програма, що включала такі конкурси: «Візитка», «Пісня з мультфільму», «Плакат», «Туристична естафета», «Кенгуру», «Айболит», легкоатлетична естафета «Якщо з другом вийшов у дорогу», «Жіночі пенальті», «Польова каша». 

   Цього року участь у зльоті брало 5 команд з тематичними назвами: «Губкочеты»,  «Богатирі», «Дісней», «Фіксики» и «Бебі-бос». 

Всі команди підготували креативні та яскраві візитки а також вразили журі авторським виконанням відомих пісень на туристичний лад. Спортивні якості: витривалість, спортивний азарт та швидкість під час спортивної естафети та жіночих пенальті також не залишилися без уваги журі. Ну а найбільше захвату і позитиву приніс конкурс польової каші, де студенти продемонстрували як кулінарні таланти, так і творчий підхід до презентації страви, приготованої на природі.

   В результаті підрахунку балів, омріяну перемогу здобула команда «Богатирі» (1 курс спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», куратор, старший викладач кафедри фінансів Міщенко В.С.), яка, сподіваємось, гідно представить факультет на загальноуніверситетському туристичному зльоті 21 вересня.

   Після завершення зльоту всі студенти мали нагоду продегустувати приготовану кашу та насолодитися спілкуванням на свіжому повітрі. Всі учасники зльоту, особливо студенти нового набору отримали незабутні емоції і отримали позитивний заряд на весь навчальний рік.

 

 Старший куратор факультету обліку і фінансів Нагаєва Г.О.

МУЛЬТФІЛЬМИ У ВИКОНАННІ СТУДЕНТІВ  ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВКатегорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.