Профорієнтаційний виїзд до Золочівського району

Автор: Intercom от 18-10-2017, 08:25, переглянуло: 369

 

Профорієнтаційний виїзд

до Золочівського району

   Напередодні «Дня відкритих дверей», який відбудеться у Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва 21 жовтня 2017 року, всі факультети активізували профорієнтаційну роботу та відправили викладачів у всі куточки Харківської області для запрошення у гості випускників шкіл.

   В рамках підготовки до зустрічі зі школярами в університеті, доцент кафедри лісоуправління і лісоексплуатації Назаренко Віталій Васильович відвідав заклади освіти Золочівського району. Для спілкування з майбутніми абітурієнтами, він завітав до Комунального закладу "Золочівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Золочівської районної ради Харківської області" та «Золочівської гімназії №1 Золочівської районної державної адміністрації Харківської області», де познайомив випускників з історією ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, розказав про факультети, перспективи отримання вищої освіти на кожному з них та запросив школярів на «День відкритих дверей», для ближчого знайомства з університетом і колективом.

   Крім того, Віталій Васильович побував у відділі освіти , молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації, де поспілкувався з спеціалістами про настрої серед випускників району та основні тенденції, які спостерігаються серед молоді у виборі майбутньої професії.

 

Старший викладач кафедри

лісоуправління та лісоексплуатації

Полях Вадим

Профорієнтаційний виїзд до Золочівського районуКатегорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.