Профорієнтаційний виїзд кафедри управління земельними ресурсами та кадастру

Автор: Intercom от 19-10-2017, 10:25, переглянуло: 411

 

Профорієнтаційний виїзд кафедри управління земельними ресурсами та кадастру

 

   13 жовтня 2017 р. представники кафедри управління земельними ресурсами та кадастру факультету інженерів землевпорядкування доцент О.П. Гаража і кандидат економічних наук Гунченко О.В. з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали Харківську ЗОШ № 113 I-III ступенів Харківської міської ради. 

   Під час зустрічі учні прослухали  лекцію  «Моя майбутня професія – землевпорядник», із якої дізналися  про ХНАУ ім. В.В. Докучаєва в цілому та про факультет  інженерів  землевпорядкування зокрема. Одинадцятикласники отримали цікаву  інформацію про  професію землевпорядника, її значущість, перспективи працевлаштування, а також  про основні переваги навчання на факультеті землевпорядкування саме в  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва  порівняно з іншими ВНЗ м. Харкова. 

   Під час спілкування  з майбутніми абітурієнтами  О.В. Гунченко детально розповів про можливість навчання наших студентів  у вишах Польщі,  проходження мовної практики , отримання подвійного диплома та другої вищої освіти  за кордоном.

   Учням також розповіли про культурно-масові та освітні заходи, що проходять в університеті (концерти, КВК, спортивні змагання, олімпіади, конференції тощо). Наприкінці зустрічі учні отримали листівки із запрошенням на навчання до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, де надано інформацію про всі факультети і спеціальності.

Профорієнтаційний виїзд кафедри управління земельними ресурсами та кадаструКатегорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.