Сумісна профорієнтаційна робота кафедр ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

Автор: Intercom от 13-12-2017, 12:00, переглянуло: 573

 

Сумісна профорієнтаційна робота кафедр ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

 

   12 грудня 2017 року відбувся сумісний профорієнтаційний виїзд співробітників кафедри педагогіки, психології та права і кафедри технічного забезпечення агропромислового виробництва в Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області. У виїзді прийняли участь в.о. завідувача кафедри педагогіки, психології та права доцент Євсюков О.Ф. і доцент кафедри технічного забезпечення агропромислового виробництва (відповідальний секретар приймальної комісії) Дьяконов С.О.

   Під час зустрічі з адміністрацією навчального закладу, батьками та учнями випускних класів обговорювалися правила вступу до вищого навчального закладу, перелік спеціальностей ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, їх пріоритети та особливості в умовах ефективного розвитку аграрного сектора економіки в Україні, потужності нашого університету в організації навчально-виховного процесу, переваги перед іншими навчальними закладами, можливості працевлаштування після закінчення університету. Також батьки і учні випускних класів отримали вичерпну інформацію стосовно студентського життя в університеті, умов проживання в гуртожитках, можливостей академічної мобільності студентів та міжнародних програм обміну, навчання за військовими спеціальностями.

   Щиро дякуємо директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області Ользі Віталіївні Винник за гостинність, теплий прийом і допомогу в проведенні заходу.

   Бажаємо випускникам школи гідно завершити навчання, обрати майбутню професію та чекаємо на них в стінах нашого навчального закладу!Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.