ВИЩА ШКОЛА ХАРКІВЩИНИ– КРАЩІ ІМЕНА

Автор: Intercom от 30-11-2016, 11:01, переглянуло: 714

 

ВИЩА ШКОЛА ХАРКІВЩИНИ– КРАЩІ ІМЕНА

   

   Дипломом XVIII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін» нагороджено Миколу Вікторовича Шевченка, доктора сільськогосподарських наук, доцента, завідувача кафедри землеробства імені О.М. Можейка ХНАУ імені В.В. Докучаєва.

   28 листопада 2016 р. у приміщені Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів XVIII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

У святковій атмосфері кращі освітяни отримали від очільників Харківщини, представників Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону почесні нагороди за відданість професії у дев’яти номінаціях. Серед учасників свята також були присутні переможці, дипломанти і учасники конкурсу, провідні вчені, викладачі та науковці, студенти вищих навчальних закладів Харківської області.

   Відкриваючи урочисту церемонію нагородження, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична привітала переможців конкурсу та побажала їм нових професійних здобутків: «Ми бачимо нові орієнтири розвитку вищої школи, ми знаємо, як досягти успіху. І головне – ми разом із вами готові це зробити. Реформи, що були ініційовані Президентом України Петром Порошенком та підтримані академічною спільнотою, відкривають шлях до зростання сучасної моделі розвитку університетів та науки Харківщини. І для нашого регіону – це нові можливості». Голова ХОДА також зазначила, що вищою школою Харківщини може пишатися вся Україна.

Присутніх також привітали кращі творчі колективи вищих навчальних закладів Харківщини – лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Шановний Миколо Вікторовичу!

   Колектив Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва щиро вітає Вас із почесною нагородою!

   Бажаємо міцного здоров’я, нових здобутків, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі на благо рідного вишу, України та українського народу.Категорія: Новини » Жизнь замечательных людей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.