Вечір поезії «На крилах любові»

Автор: Lubov от 7-02-2013, 18:41, переглянуло: 6036

 

ВЕЧІР ПОЕЗІЇ "НА КРИЛАХ ЛЮБОВІ": 

ДО ДНЯ СВЯТГО ВАЛЕНТИНА

У це чудове романтичне свято, коли крізь хуртовинну зиму вже відчутно подих весни, коли для любові, напередодні відлиги, пробуджуються серця, хочеться побажати Вам щирої радості, безмірного щастя, бурю емоцій і шквал піднесених почуттів. Шукайте їх, а знайшовши - ніколи не відпускайте!

Вечір поезії «На крилах любові»

Бажаємо не лише у свято, а й щоденно отримувати знаки уваги і любові, любити і бути коханими! Нехай серед святкових валентинок обов'язково буде та сама, від єдиної, коханої і головної в житті людини!

    Світ у якому ми живемо, кожен з нас сприймає по-своєму. Та уявити його без любові ...?!! Жити без кохання можливо, - скажете ви мені. І я погоджуся. Але ж навіщо таке життя? Життя у якому немає мрій, зітхать, очікувань, насолоди від спілкування, жаги до щастя і безмежної віри у можливість обійняти весь світ. Кохання — це казка для дорослих. Вони жили довго та щасливо... Мабуть немає  на землі людини, яка добровільно би відмовилася від такої казки. І правильно, у житті треба цінувати кожну щасливу хвилину, кожну мить, що дарує нам віру у диво.

   Останній місяць зими, хоча і прохолодний та дуже палкий. Адже 14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День Святого Валентина - День усіх закоханих. На слов’янській землі це свято стало популярним починаючи з 90-х рр. XX ст.

    Оберемки різнобарвних квітів, солодощі, м'які іграшки, повітряні кульки, іноді навіть коштовності або просто теплі обійми - усе це ми даруємо близьким нам людям. А на додаток, особливі листівки (часто у вигляді сердечка) з віршами, освідченнями, побажаннями — валентинки.

    До речі, створення першої «валентинки» приписують ще герцогу Орлеанському у 1415 р. Він сидів у темниці та складав любовні послання власній дружині й таким чином, можливо, боровся із нудьгою. А найбільш популярними, листівки-«валентинки» стали вже у XVIII ст.

     Традиційно День Святого Валентина відзначали і у бібліотеці ХНАУ. У затишній залі, що рісніє від квітів, пройшов Вечір поезії «На крилах любові». Цікаві й неперевершено фантастичні історії великого кохання з життя Сергія Єсеніна, Івана Франка, Бориса Чичибабіна, Василя Симоненка, Володимира Сосюри та ін. Не оминули увагою і любовну лірику талановитих творців. Студенти читали вірші про кохання не тільки класиків, а й власної творчості. Слухаючи ці проникливі рядки, поволі приходиш до думки, що сила слова — безмежна, як безмежне все наше життя. А кохання — це найкраще слово, що спонукає нас до дій, що дає нам віру у щасливе майбутнє.

   На вечорі поезії були присутні не лише студенти, а й викладачі та співробітники університету. Годинна зустріч промайнула як миттєвість і залишила в серцях присутніх почуття задоволення від духовного спілкування. І, як казав Григір Тютюнник, український письменник-прозаїк: «Якщо тебе ніколи не охоплювало бажання обійняти всю землю, прилащити бродячого собаку, підняти із землі зірваний листок і цілувати його – значить, ти ще не любив».

    Залишаються лічені дні до приходу весни, до перших зелених листочків, які, повірте, не будуть гніватися на вас за те, якщо вам до безтями захочеться «підняти із землі зірваний листок і цілувати його....». Адже, коли в серці живе любов - життя неначе казка.

    Особливу подяку висловлюємо студентам-першокурсникам Владиславі Фоменко (ФАГ), Евгенію Лисенко (ФАГ), Альоні Олійник (ФІЗ) та Аліні Велитченко (ФІЗ).

Вечір поезії «На крилах любові»
Вечір поезії «На крилах любові»
Вечір поезії «На крилах любові»
Вечір поезії «На крилах любові»
Вечір поезії «На крилах любові»
Ірина Жидких, головний бібліограф
Категорія: Оголошення, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.