Сучасні аспекти діяльності с.-г. бібліотек

 НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "СУЧАСНІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ С.-Г. БІБЛІОТЕК"  

   Система освіти сучасного суспільства покликана вирішити принципово нову глобальну проблему – підготувати людину до життєдіяльності в умовах інформаційного суспільства. Бібліотека як одна з провідних ланок в освітянському процесі навчального закладу повинна безпосередньо сприяти процесу професійної інформаційної компетентності молодої людини.

   «Сучасні аспекти діяльності сільськогосподарських бібліотек» – під такою назвою в приміщенні Фундаментальної бібліотеки ХНАУ 24 травня відбулася науково-практична конференція за участю методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек м. Харкова та області.У роботі конференції взяли участь доповідачі з Фундаментальної бібліотеки ХНАУ, Наукової бібліотеки ХНТУСГ та бібліотеки Липковатівського аграрного колежду.

   Основні питання, що обговорювалися на конференції, стосувалися пріоритетних напрямів діяльності с.-г. бібліотек на сучасному етапі, шляхів підвищення іміджу університетської бібліотеки, формуванню інформаційної культури сучасного користувача, використанню сучасних інформаційних технологій у роботі бібліотек, культурно-просвітницькій роботі як дієвому засобу залучення читачів тощо.

   Розпочалася конференція з привітального слова директора Інституту інноваційного менеджменту В.В. Лисенко, яка в студентські роки була постійним читачем нашої бібліотеки. Продовжила привітання запальним танго теперішня студентка університету – учасниця конкурсу «Софіївські зорі» Катерина Тихоненко.

   Яскравим завершення роботи конференції стала презентація «Музеї світу» (віртуальна екскурсія) з нагоди Всесвітнього дня музеїв, що відзначається у травні. До уваги учасників конференції в читальному залі №4 та холі бібліотеки експонувалися виставки.

   Проведення конференції збіглося ще з двома значними датами – Днем народження бібліотеки, що відзначається 25 травня та 35-річчям заснування методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек м. Харкова та області.

   Підводячи підсумки науково-практичної конференції, слід зазначити, що сучасні аспекти діяльності сільськогосподарських бібліотек перш за все повинні бути спрямовані на розвиток особистості в усіх сферах життєдіяльності в умовах інформаційного суспільства.

І.П. Жидких, головний бібліограф

 

 

 


Переглядів:  1428