Привітання із Днем народження!

Автор: Intercom от 23-11-2016, 07:00, переглянуло: 839

 

Привітання із Днем народження!

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ КУЗЬМИЧУ!

    Колектив Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва щиросердно вітає Вас із Днем народження!

    Ви очолюєте один із провідних аграрних вишів нашої держави. За роки, віддані ХНАУ, Вами зроблено значний внесок в ефективну організацію освітнього процесу, зміцнення матеріально-технічної бази університету, збереження кращих традицій вітчизняної системи освіти, високу якість підготовки фахівців, адже у наш час дуже важко переоцінити значення освіти і важливість усього навчального процесу в цілому, як для окремої людини, так і для країни. У стінах Вашого навчального закладу виросло багато прекрасних фахівців, професіоналів і керівників, які прославляють Альма Матер в Україні та за кордоном.

    Шановний пане ректоре! Прийміть у День народження щирі побажання здоров’я і невичерпної життєвої енергії, особистого благополуччя і нових професійних перемог. Нехай Ваша самовіддана праця на благо і на славу університету, Ваші ентузіазм і невтомність ознаменуються ще більш значними досягненнями, які принесуть успіх і задоволення від виконаної роботи. Нехай у Вашій душі завжди живе впевненість: колектив не підведе!

    Нехай кожен день залишає в пам’яті світлі спогади і дарує нові можливості яскравих звершень і нових здобутків у Вашій відповідальній роботі. Тепла і світла Вашому дому, любові і щастя Вашому серцю!

 

Порядок строгий и устой
Ваших трудов заслуга!
Любимый ректор, дорогой,
Едва ль не лучшим другом
Ты стал для нас и образцом
Ведения всех дел в учебе.
И твердо Вам идти вперед,
Как шли отныне Вы и вечно.
Лишь цели видеть пред собой.
И жизнь не будет быстротечной.
Здоровья, силы и успеха,
В профессии серьезной этой,
Мы вам желаем от души!
Примите поздравления эти,
Что посвятить мы Вам спешим
!

Колектив Харківського національного аграрного університету

імені В.В. ДокучаєваКатегорія: Ювіляри ХНАУ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.