Вітаємо з ювілеєм доцента кафедри фінансів Калашнікову Тетяну Вікторівну!

Автор: Lubov от 6-11-2012, 00:01, переглянуло: 2087

 

      Свою педагогічну діяльність розпочала Тетяна Вікторівна одразу після закінчення в 1984 р. ХСГІ ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в с.-г." на посаді асистента кафедри економічної кібернетики.

     Важливим етапом у її житті став 2001 рік, коли вона успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за темою: "Економічна динаміка та механізм відтворення в сільському господарстві".

      Вже майже 30 років Тетяна Вікторівна, бережете вірність вузу, в якому розпочали трудову діяльність, пройшовши шлях від асистента до доцента. Висока працелюбність і вимогливість до себе дозволили їй успішно поєднувати викладацьку діяльність і роботу на посаді заступника декану факультету протягом 2003-2008 років.

     Тетяна Вікторівна є провідним фахівцем в галузі фінансів, банківської справи, грошей та кредиту, фінансового ринку. На надзвичайно високому теоретичному рівні вона читає лекції, веде практичні заняття, здійснює керівництво дипломними та магістерськими роботами, науковою роботою студентів.

    За результатами її наукових досліджень було видано один одноосібний й два колективних навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України й Міністерства аграрної політики і продовольства України. Вона є співавтором однієї монографії та декількох посібників, понад п'ятдесяти наукових статей та методичних рекомендацій для студентів денної та заочної форм навчання. Прагнення до наукового пошук покликало її до написання докторської дисертації, на якою вона на сьогодні наполегливо працює.

      За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти і науки та підготовку висококваліфікованих кадрів для аграрної сфери Калашнікова Тетяна Вікторівна нагороджена Почесною грамотою Міністерства аграрної політики України.

      То ж прийміть найщиріші вітання і побажання значних досягнень у справах, які Ви започаткували. А запорукою процвітання буде Ваша енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот!

 

Дорога Тетяна Вікторівна!

      Ми від щирого серця бажаємо, щоб Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

    У цей знаменний ювілей Ми радіємо з того, що маємо честь працювати поряд з Вами і віримо в успіх усіх Ваших благородних починань. Нехай Ваша невичерпна енергія заряджає оточуючих, а високий професіоналізм і працездатність створюють впевнену перспективу процвітання.

 

Колектив кафедри фінансів

 

Шановна  Тетяна Вікторівна !!!

      Колектив факультету обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва сердечно поздоровляє Вас з Ювілеєм !!!

   Вірність справі, уміння працювати з повною самовідданістю, мудрість, вимогливість до себе і колегам по роботі викликають заслужену пошану до Вас у всіх, з ким працюєте і спілкуєтеся.

      Ваш високий професійний рівень, організаторські здібності, відповідальність за результати Вашої діяльності створили особливий напрям роботи кафедри та факультету в університеті.

      Хай Ваш ювілей стане ще одним переконливим підтвердженням доброго відношення  до Вас друзів, колег, знайомих, всіх, кому Ви є другом і наставником, хто відчуває Вашу підтримку.

      В день Вашого ювілею бажаємо Вам, шановна Тетяна Вікторівна, міцного здоров'я і довголіття, пошани і шанування від колег та співробітників, вірності від друзів, любові від сім'ї й рідних і благополучного життя на рідній землі!

 

 

                        Деканат факультету обліку і фінансів

 

 
Категорія: Ювіляри ХНАУ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.