201 РІЧНИЦЯ ХНАУ:ПИШАЄМОСЯ ВИПУСКНИКАМИ. Колектив вітає з 80-річчям визнаного майстра мікромініатюр, Заслуженого майстра народної творчості України, Народного художника України Миколу Сергійовича Сядристого!

Автор: Intercom от 4-10-2017, 20:14, переглянуло: 581

 

201 РІЧНИЦЯ ХНАУ:ПИШАЄМОСЯ ВИПУСКНИКАМИ. Колектив вітає з 80-річчям визнаного майстра мікромініатюр, Заслуженого майстра народної творчості України, Народного художника України  Миколу Сергійовича Сядристого!


   Миколо Сергійовичу! Ваша неймовірно кропітка праця – створення мікромініатюр – стала взірцем справжньої майстерності, якою Людину може наділити тільки Бог. Ваші художні й технічні унікальні витвори сучасного мистецтва розширюють уявлення про людські можливості. Завдяки Вашій творчості у світі з’явилося нове визначення – «мікромініатюра», якого раніше не було ні в енциклопедіях, ні у словниках.

   Ми пишаємося тим, що Ви випускник нашого університету й багато років прославляєте його ім’я і нашу рідну Харківщину!

Хай Ваше серце, Миколо Сергійовичу, завжди б’ється чітко і впевнено, адже саме у перервах між його ударами Ви створюєте приголомшливі роботи вже більше чотирьох десятиліть.

   Хай щедрі дні, мов рушники квітчасті, ще довго стеляться до Ваших ніг! В душі Ви молодість плекайте й живіть до ста щасливих літ!


Нехай цвітуть під небом синьооким

Ще довго-довго дні й літа,

А тиха радість, чиста і висока,

Щоденно хай до хати заверта!

Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,

Любові, доброти і щастя повен дім,

Нехай у серці розкошує літо

І соняхом квітує золотим.

Хай постійний успіх, радість і достаток

Сипляться до Вас, немов вишневий цвіт,

Хай життєвий досвід творить з буднів свята,

Господь дарує довгих-довгих літ!

   Волосина просвердлена по довжині і відполірована зверху і всередині до прозорості. У волосину вставлено виготовлену гілочку троянди, товщина якої 0, 05 мм

   Макет пивного заводу виготовлений із золота і платини. Складається із 137 частин: розміщено на половинці зернини ячменю

    Найменші в світі шахи. Шахівниця з фігурками розміщена на голівці шпильки. Показана позиція гри однієї з партій Альохіна і Капабланки

201 РІЧНИЦЯ ХНАУ:ПИШАЄМОСЯ ВИПУСКНИКАМИ. Колектив вітає з 80-річчям визнаного майстра мікромініатюр, Заслуженого майстра народної творчості України, Народного художника України  Миколу Сергійовича Сядристого!

   Довжина фрегата 3,5 мм, товщина оснастки 0,003 мм. Модель складається з 337 деталей. У цій роботі продемонстровано різнобічні методи обробки матеріалу, а також витримано об’ємний монтаж, рівень якого недосяжний для сучасних технічних засобів

   Композиція на тему байки Езопа виконана із золота і розміщена у виноградному зерні

   В одній із половинок макової зернини розміщено портрет композитора В.В. Андрєєва, а в другій – футляр, у якому знаходиться балалайка із 40 деталейКатегорія: Ювіляри ХНАУ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.