Вітаємо з ювілеєм професора кафедри фінансів, Тетяну Вікторівну Калашнікову

Автор: Intercom от 6-11-2017, 10:01, переглянуло: 414

 

Вітаємо з ювілеєм професора кафедри фінансів, Тетяну Вікторівну Калашнікову

   6 грудня свій 55-річний ювілей відзначила професор кафедри фінансів, доктор економічних наук і просто чарівна жінка – Калашнікова Тетяна Вікторівна.

   Тетяна Вікторівна працює у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва з 1984 р. У 2001 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: «Економічна динаміка та механізм відтворення в сільському господарстві». У 2003 р. отримала вчене звання доцента кафедри фінансів і кредиту. Протягом 2011-2014 рр. проходила підготовку в докторантурі, яку успішно закінчила у 2016 р. За результатами досліджень успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему: «Теоретико-методологічні та практичні засади державної підтримки розвитку аграрного сектора України» в Миколаївському національному аграрному університеті.

   За результатами наукових досліджень опубліковано одну одноосібну та чотири колективні монографії, одна з яких видана у Великобританії; 38 статей у наукових фахових виданнях України, 10 з яких у центральних економічних наукових виданнях – “Фінанси України”, “Економіка АПК”, “Облік і фінанси АПК”; 3 статті у наукових виданнях інших держав: Російської Федерації, Польщі, США; 2 препринти. Загальна кількість публікацій складає 150 праць, з яких 124 мають науковий характер, 26 – навчально-методичний. Результати наукових досліджень оприлюднено на 11 Всеукраїнських та 48 міжнародних науково-практичних конференціях (у т.ч. у Польщі, Чехії, Болгарії).

   Результати досліджень впроваджені на рівні Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації, Харківської та Сумської філій НАК “Украгролізинг”, районних адміністрацій та окремих сільськогосподарських підприємств.

Провідний фахівець в галузі фінансів, банківської справи, грошей та кредиту, фінансового ринку. Є автором одного та співавтором двох  навчальних посібників, що мають Гриф МОН України та Міністерства аграрної політики та продовольства України. У 2012 р. взяла участь у семінарі Української асоціації якості “Нові вимоги Європейської організації якості до змісту підготовки та порядку сертифікації персоналу систем менеджменту” в межах ІУ Національної виставки-презентації МОН України “Інноватика в сучасній освіті” (свідоцтво №EOQ/17.10/8884).

   Здійснює керівництво науковою роботою студентів. Наукова студентська робота, виконана під керівництвом Калашнікової Т.В. у 2016 році отримала диплом на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт з природничих дисциплін у Київському національному університеті  ім. Т. Г. Шевченка. Приймає активну участь у науковій атестації кадрів для вищих навчальних закладів: здійснює попередню експертизу дисертаційних робіт, виступає офіційним опонентом. Протягом 2012-2016 рр. була вченим секретарем спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 по захисту кандидатських дисертацій, на даний час є членом спеціалізованої вченої ради у Харківському НАУ ім. В.В. Докучаєва та членом вченої ради університету і факультету.

Колектив факультету щиро вітає ювіляра і бажає, щоб все було так, як у вірші:


У Ваш прекрасний ювілей прийміть вітання і подяку
Від колективу факультету любові нашої ознаку.
Щоби у Вас було усе, чого би Ви не побажали,
Все те, що радість принесе, щоб серце і душа співали.
І щоби друзів — повен дім, і щоб достатку — повна чаша,
Щоб гарним виглядом своїм Ви звеселяли очі наші.
Щоби усього — через край, щасливі будьте і здорові.

Вітання ці від нас прийміть на знак подяки і любові.

Колектив факультету обліку і фінансівКатегорія: Ювіляри ХНАУ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.