Сердечно вітаємо з 50-річчям Супруна Олега Миколайовича!

Автор: Lubov от 13-01-2013, 00:01, переглянуло: 2210

 

       Супрун Олег Миколайович – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри економічної теорії народився 13 січня 1963 року в м. Куп’янськ Харківської області. У 1981 році став студентом Харківського зооветеринарного інституту, який закінчив з відзнакою у 1986 році за спеціальністю ветеринарія. В цьому ж році направлений до лав Радянської армії, звідки повернувся у 1988 році.

    З 1988 року Олег Миколайович розпочав свій трудовий шлях на посаді головного ветеринарного лікаря колективного сільськогосподарського підприємства «Хвиля революції» Двурічанського району Харківської області.

Здобута освіта, служба в армії, виробничий досвід зародили в душі молодого спеціаліста потяг до керівної праці. З 1995 року Олег Миколайович працює інженером Куп’янського міськвиконкому, де набуває досвіду адміністративної роботи. З 1997 року він працює на посаді голови колективного сільськогосподарського підприємства імені Т.Г. Шевченка Вовчанського району Харківської області. Хвиля реформ захопила і підприємство, яке очолював О.М. Супрун, у 2000 році воно було перетворено на Агрофірму, якою Олег Миколайович успішно керує і по теперішній час.

     Прагнення до науково обґрунтованого підходу стосовно всіх питань, різноплановість, наполегливість і активність Олега Миколайовича Супруна привели його і до храму науки. У 2005 році ним захищена дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Формування економічного механізму господарювання в сільськогосподарських товариствах». З 2007 року він доцент кафедри економічної теорії ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Науковий рівень, виробничий досвід, знання життя, глибока людяність здобули йому повагу серед студентів і викладачів.

     Шлях політика Олег Миколайович розпочав ще у 1998 році, коли став депутатом Вовчанської районної ради. З 2003 року він очолює Вовчанську районну організацію Партії регіонів, а з 2006 по 2008 роки був першим заступником голови Харківської обласної організації Партії регіонів. Олег Миколайович був депутатом Харківської обласної ради (п’яте скликання).На теперішній час очолює постійну комісію з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку депутатської діяльності та депутатської етики Червоноармійської сільської ради Харківської області (шосте скликання).

     У 2007 році Супрун О.М. був нагороджений нагрудним знаком Харківської обласної ради «Слобожанська слава», у 2008 – відзнакою «За рекордний врожай 2008». . В 2009 році він нагороджений почесною грамотою ХНАУ. Серед інших нагород має Георгієвську медаль, почесні грамоти Міністерства агропромислового комплексу 2004 та 2006 років Олег Миколайович є автором численних публікацій і статей в центральних журналах, серед яких «Економіка АПК» та «Економіка України», а також у районних та обласних періодичних виданнях. Результати наполегливої праці Олега Миколайовича були визнані на самому високому рівні – у листопаді 2009 року Указом Президента України йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

    Нестримне бажання наукового пошуку вилилося в написання дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему «Економічне регулювання аграрного виробництва», яку він блискуче захистив в 2012 році в Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки», м. Київ.

     Колектив нашої кафедри пишається тим, що поряд з нами працює така талановита, відповідальна і досвідчена людина, яка є взірцем для колег, студентів і співробітників. Ми вітаємо шановного Олега Миколайовича з ювілеєм і щиро бажаємо міцного здоров’я, добра і злагоди, щедрої долі та довгих років щасливого життя.

Колектив кафедри економічної теоріїКатегорія: Ювіляри ХНАУ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.