Зі святом!

Автор: Nastya от 22-10-2014, 10:57, переглянуло: 1253

 

АЛЕКСАНДРОВА

АНТОНІНА ІВАНІВНА!!!

 

   Антоніна Іванівна працює в Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва понад 40 років. Вона є прикладом наполегливості й працьовитості, високої вимогливості до себе, сумлінності й відповідальності для студентів і колег. Ця чудова жінка переповнена неабиякою енергією, завзяттям та ідеями, які разом із колегами та  студентами втілює в життя.  

   Вона завжди підтримує будь-які студентські ініціативи, сприяє професійному, культурному та духовному зростанню молоді. Кожен знає, що у складну мить Антоніна Іванівна підтримає і допоможе, а в мить щастя – порадіє.

   За роки праці вона має значні досягнення – опубліковано понад 100 наукових праць, що є свідченням багатогранної діяльності. Крім наукової й викладацької роботи, Антоніна Іванівна веде активну громадську діяльність. Вона є учасником багатьох всеукраїнських і міжнародних конференцій, симпозіумів, семінарів.

 Дорога наша Антоніно Іванівно!

Прийміть щиросердечні вітання з ювілеєм!!! 

   Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток факультету обліку і фінансів та  рідної кафедри, забезпечили повагу серед колег.

    Від щирого серця бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а щирі привітання додали життєвої наснаги до скарбнички Вашої душі! Нехай Ваше життя зігрівають лише промені щастя, щирості та поваги, а Ваше серце буде осяяне світлом від людської вдячності! Міцного здоров’я Вам, миру і достатку, віри, надії і любові на кожен день життя!

Нехай сяють очі з ніжністю,

А серце розквітне радістю,

Хай доля красива, як соняшник,

Дарує Вам щастя райдугу!

Хай сонечко світить із ясного неба,

Бажаєм усього, чого тільки треба!

Хай доля дарує довгого віку,

Міцне здоров’я і щастя без ліку!

Хай обминають дім Ваш тривоги,

Цвітом і рястом проляжуть дороги.

Щоб серце Ваше зігрівало тепло,

Щоб завжди в душі панувало добро!

Краси і наснаги, здоров’я без ліку

І довгого,довгого, щедрого віку!

З повагою і любов’ю колектив

кафедри статистики і економічного аналізуКатегорія: Ювіляри ХНАУ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.