Цікава зустріч у бібліотеці ХНУРЕ

Автор: bibliograf от 20-05-2019, 11:50, переглянуло: 448

 

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРОФЕСОРОМ М.І. СЕНЧЕНКОМ

   14–17 травня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася IV Міжнародна науково-технічна конференція «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології», у якій взяли участь співробітники Фундаментальної бібліотеки завідувач науково-методичного відділу О.В. Склярова та провідний бібліотекар цього відділу Т.А. Новіченко.

   15 травня у рамках конференції пройшла зустріч з директором Книжкової палати України професором М.І. Сенченком.

   В усі роки свого існування Книжкова палата України відігравала провідну роль у розвитку бібліографії та статистики друку. Це одна з провідних наукових установ у сфері видавничої справи та інформаційної діяльності України, де проводяться наукові дослідження з питань книгознавства. Вона є центром державної бібліографії, статистичного обліку видань, головним сховищем усіх видань, випущених в Україні. Унікальним є Фонд Державного архіву друку Книжкової палати України. Він налічує майже 14,5 млн одиниць зберігання – видань, випущених в Україні, починаючи з 1917р. У 2008 році внесено у Державний реєстр наукових об’єктів, що становлять національне надбання.

   Директор книжкової палати України професор М.І. Сенченко акцентував увагу присутніх на головних завданнях і викликах, які стоять перед роботою Книжкової палати в сучасних умовах.

Ольга СКЛЯРОВА,

завідувач науково-методичного відділу, учасник заходу

Цікава зустріч у бібліотеці ХНУРЕ
Цікава зустріч у бібліотеці ХНУРЕ
Цікава зустріч у бібліотеці ХНУРЕ
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.