До уваги науковців!

Автор: bibliograf от 11-05-2021, 10:26, переглянуло: 53

 

До уваги науковців!

Шановні науковці!

   Запрошуємо долучитися до вебінару «Цифрові ідентифікатори установ ROR та GRID та їх роль у дослідницькому середовищі», який організовує Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

   Вебінар відбудеться 18 травня о 18:00 годині за київським часом (тривалість – 1 година). Під час заходу буде розкрито роль постійних ідентифікаторів у дослідницькому середовищі, як присвоїти постійні інституційні ідентифікатори установі, а також можливості використання ROR та GRID IDs для розвитку відкритих дослідницьких інфраструктур.

   Реєстр дослідницьких організацій (ROR) – відкритий реєстр постійних, унікальних цифрових ідентифікаторів дослідницьких організацій, які призначені для встановлення зв’язків між установами та результатами досліджень.

   Глобальна база даних дослідницьких ідентифікаторів (GRID) – безкоштовна відкрита база даних ідентифікаторів дослідницьких установ, яка крім присвоєння унікального ідентифікатора збагачує його метаданими про тип установи, її структуру, геолокацію та інші дані.

   Доповідачі:

   Марія Гоулд – research data спеціаліст, проєкт-менеджерка ROR (Каліфорнійська цифрова бібліотека, США);

   Олександр Куджаф – продакт-менеджер (Digital Science, Німеччина).

Реєстрація безкоштовна: https://forms.gle/1sRjhYmmd3b92MyN6

   Вебінар відбудеться англійською мовою. Учасники матимуть можливість поставити питання та долучитися до дискусії. Усі зареєстровані учасники отримають запис вебінару на електронну скриньку, вказану під час реєстрації.Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.