Віртуальний літературний альманах "Пегас"

Автор: Lubov от 10-04-2014, 16:55, переглянуло: 3568

 

 

 ВІРТУАЛЬНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ АЛЬМАНАХ «ПЕГАС»


Verba volant, scripta manet – слова відлітають, написане залишається (лат.)

   Ми народжуємося на світ зі здібностями і силами, що дозволяють робити майже все, – у всякому разі ці здібності такі, що можуть повести нас далі, ніж можна собі легко уявити; але тільки вправи цих сил можуть повідомити нам уміння і мистецтво в чому-небудь і вести нас до досконалості. Д. Локк   

“Пегасами” народжуються,

або невеличка оповідь про віртуальний літературний альманах

   Я звертаюся саме до Тебе... Тому, прошу, не кидай, як то кажуть «на півслові», а дочитай до кінця, про що я хочу Тобі розповісти.

   А поговорити я хочу про те, що Гоголь називав “найвищою із насолод” – про творчість. Насправді, у кожному з нас є свій внутрішній світ, який, іноді, живе своїм, притаманним саме йому життям. Не виключно, що навіть і нам він може здаватися безглуздим. І визнаючи це, ми стримуємо у собі те, що проростає із самої душі – наші дарування. Здатність до творчості – це є дар природи, який подібний деревам: кожне володіє особливими здібностями і приносить властиві тільки йому плоди.

   Бути творчою людиною – це більше, ніж просто відрізнятися від інших. Будь-хто може бути дивним, це легко. Складно бути таким же простим і великим одночасно, як, наприклад, Бах. Робити речі просто, неймовірно просто – це і є творчість.

   Та головне, потрібно усвідомлювати, що творчість припускається помилок. Дозволь собі робити помилки, виключивши страх невдачі. Це може послужити вивільненню Твого натхнення. Страх невдачі заважає втілювати ідеї і висловлювати думки. Позбався від нього! Адже ніхто не знає, які його потенційні сили, поки не почне їх використовувати. Якщо Ти почнеш роздумувати “варто чи ні?!!”... Пам’ятай – завжди варто!!! Не тримай у собі навіть “погані” ідеї, розвивай їх і вони можуть вирости у щось краще. Не рубай ідеї на корені, дай їм можливість реалізуватися – вивільни їх!

   Та найголовніше у тому, аби Твоя творчість не заклякла від суджень та нерозуміння людей, які Тебе оточують. Сенс творчості у розкритті Твого світогляду, Твого бачення навколишнього світу, Твого ставлення до подій які відбуваються. Творчість – це суто суб’єктивний процес. І ти не маєш подобатися геть усім. Це неможливо й непотрібно. Кожному – своє! У цьому й полягає істина творчості. Творити заради свого розвитку, аби життя заграло різними барвами.

   Творча людина, насправді, дуже ранима, чуттєва, вразлива. Але саме їй притаманна неймовірна властивість ніби здійматися над поверхнею землі й линути до самої височини. Це справжнє багатство – творити для себе і для тих, хто розуміє і воліє пізнати світ крізь призму обдарованої людини.

   Як колись сказав Альберт Енштейн, цей дивний дідуган: “Творчість заразлива  поширюйте її”. Тож як нам не прислухатися до слів справжнього генія.

   Я звертаюся саме до Тебе, якщо Ти ще зі мною. Давай разом навчатися читати й розуміти Твою творчість, переживати її головою і серцем. Ти зрозумієш мене, адже у творчості – наше життя, повітря, без якого ми просто би не існували як особистості. Ти і Я – ми незвичні. Ми творці чогось нового. Може звичного, а може й зовсім не зрозумілого. Та це не зможе нас зупинити!

   Цей альманах для тих, хто хоче «поговорити», виразити себе через слово. Я хочу підтримати творчий розвиток Твого потенціалу, талану, обдарування. І ми разом, із радістю поділимося ним з усім світом...

   P.S. І наостанок. Чому саме “Пегас”?!! Не знаю... Просто одна з ідей, яка виникла саме в цю хвилину. Так, погоджуся, вона зовсім не нова, навіть “з бородою”. Та все ж таки. Пегас – створіння наче й земне, а наче й небесне, ніби між небом і землею, десь на перехресті, на дотику світів... як і сама Творчість.

Тож до співпраці  молоді автори!!!

Я чекаю саме на Тебе...

Свої твори (поезію, прозу, мініатюру) у зручному для Тебе вигляді (на флешці чи на папері)

принось до бібліотеки на I поверх, кімната 3 (відразу ліворуч)

Завжди віддана Тобі... просто Я )))

РУБРИКИ:

 Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.