День працівника сільського господарства

Автор: Lubov от 15-11-2013, 12:35, переглянуло: 2410

 

День працівника сільського господарства

   Відзначення Дня працівника сільського господарства  це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

   Наш аграрний університет вносить вагомий внесок в майбутнє сільського господарства і країни. Служіння землі – це найблагородніша справа, яка є взірцем для багатьох.

  Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та вмілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їхньої конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

  Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми і сподівання, зростає ваш добробут. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі і при доброму здоров'ї!


Адміністрація ХНАУ ім. В.В. ДокучаєваКатегорія: Новини, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.