«Міс студентство - 2014»

Автор: Lubov от 8-04-2014, 14:20, переглянуло: 2110

 

   Говорять, що краса врятує світ. Та нашій студентці Тетяні Гаврищук, на щастя, рятувати нікого не потрібно, проте їй випала можливість захистити честь нашого університету на Харківському конкурсі краси і таланту «Міс студентство - 2014», яий пройде у Харківському національному академічному театрі опери та балету  9 квітня 2014 р.  

   Конкурс проходить вже кілька років поспіль. У конкурсі візьме участь 24 дівчини з різних вишів Харкова. Учасницям потрібно проявити себе, свої таланти й уміння триматися на публіці. Для цього їм слід показати два дефіле, хореографічний і творчий номер. У першому дефіле дівчата повинні підібрати відповідне вбрання, пояснити, чому саме цей виш вони обрали,  розповісти про здобутки навчального закладу, у якому вони опановують майбутню професію.

    Хореографічне дефіле – одне з найцікавіших. Дівчата під час цього конкурсу проявляють  свою гнучкість, пластику, танцювальні навички.

У творчому номері  кожна з учасниць зможе показати себе як особистість. Глядачам представлять танці, пісні, вірші тощо. Цей конкурс є найважливішим, адже талант і розум – це головне, а краса – лише додаток до цих якостей.

   Останній конкурс – дефіле у вечірніх сукнях. Рухи під повільну мелодійну музику в  довгих сукнях дозволять оцінити учасниць як справжніх леді.

   Нелегка підготовка і виснажливі репетиції чекають на нашу красуню. Але сила волі, почуття неперевершеності і впевненості в собі допоможуть їй достойно представити наш університет. Давайте побажаємо їй удачі і перемоги! Тримаємо за тебе кулачки, Тетянко!

 

Студентська рада факультету обліку та фінансів


«Міс студентство - 2014»
«Міс студентство - 2014»
Категорія: Новини, Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.