Відкриття аудиторії ім. І.М. Гулого

Автор: Dasha от 9-10-2015, 11:40, переглянуло: 1244

 

ВИПРОБУВАННЯ ДОВЖИНОЮ В ЖИТТЯ

 У день святкування 199-ї річниці від дня заснування ХНАУ ім. В.В. Докучаєва до нашого університету завітала група спеціалістів приватного аграрно-орендного підприємства «Промінь» Красноградського району Харківської області під керівництвом генерального директора Євгена Андрійовича Третякова.

 На пропозицію колективу цього відомого своїми здобутками у виробництві, новітніми технологіями із застосуванням вітчизняної та іноземної техніки й обладнання господарства та за погодженням з ректоратом університету було прийнято рішення для висвітлення, збереження і примноження його славних традицій та етапів життя і діяльності колишнього керівника, видатного організатора цього сільськогосподарського підприємства, Героя України Івана Михайловича Гулого (1940–2013) в одній з аудиторій головного корпусу оформити художню експозицію.

 Природна обдарованість, тонка інтуїція, системне бачення проблем і шляхів їх вирішення допомагали Івану Михайловичу бути відданим нашій землі, яку він бачив кожного дня в колосінні хлібів, у рясних рядках буряків, у заклопотаних, але таких щасливих обличчях своїх земляків.

 Своїм багаторічним досвідом хлібороба він довів, що в житті завжди знайдеться місце і справа для того, кого природа наділила швидким та глибоким розумом, почуттям відповідальності та жадобою до невтомної і непереборної діяльності в досягненні поставленої мети.

 Швидко плинув час. У присутності викладацького складу, співробітників та студентів ректор університету професор В.К. разом із онуком І.М. Гулого Є.А. Третяковим під оплески присутніх перерізали святкову стрічку до світлої аудиторії та представили присутнім змістовну художньо-кольорову експозицію про життя і діяльність колишнього керівника, сучасні виробничі здобутки згуртованого ним приватного аграрно-орендного підприємства як надійної бази практичної підготовки студентів університету і фахівців сільськогосподарського виробництва.  Після ознайомлення з матеріалами експозиції гості відвідали Музей історії ХНАУ, оглянули галерею знаменитих випускників. Експозицію музею змістовно представила доцент кафедри історичних і соціально-політичних дисциплін професор університету О.М. Голікова.

 Потім делегація зустрілася зі студентами старших курсів. Під час зустрічі Е.А. Третяков розповів про своє навчання, про становлення як керівника великого сільськогосподарського підприємства, про особисте бачення сучасного розвитку його галузей, про проблеми господарства та роль кваліфікованих кадрів у їх вирішенні, відповів на безліч запитань студентів.  Присутні переглянули документальний фільм про життя і діяльність І.М. Гулого, про нинішній стан виробництва і соціально-побутових умов трудівників та мешканців сільських громад підприємства. На згадку про свого дідуся Є.А. Третяков подарував колективу агрономічного факультету його портрет.

 Віднині пам’ятна аудиторія імені Героя України, випускника нашого університету І.М. Гулого та її змістовна експозиція буде слугувати студентській молоді та слухачам Інституту післядипломної освіти у справі оволодіння сучасними знаннями сільськогосподарської науки і практики, використанню різноманітних нововведень в умовах реформування і розвитку агропромислового комплексу нашої країни.

 

Станіслав МАРЧЕНКО, завідувач практики

 

Відкриття аудиторії ім. І.М. Гулого
Відкриття аудиторії ім. І.М. Гулого
 
Відкриття аудиторії ім. І.М. Гулого
 
Відкриття аудиторії ім. І.М. Гулого
 
Відкриття аудиторії ім. І.М. Гулого
 
Відкриття аудиторії ім. І.М. Гулого
Відкриття аудиторії ім. І.М. Гулого
Відкриття аудиторії ім. І.М. Гулого


Категорія: Новини, Різне, Жизнь замечательных людей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.