Університет зустрічає високоповажних гостей!

Автор: Dasha от 9-10-2015, 16:12, переглянуло: 1857

 

 

Університет зустрічає високоповажних гостей!

 8 жовтня 2015 р. Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва відвідав другий Президент України Леонід Данилович Кучма.

 Візит високоповажних гостей до Харківського НАУ відбувся у рамках науково-практичної конференції «20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми» ініційованої Президентським фондом Леоніда Кучми «Україна», Інститутом стратегічних оцінок при Фонді та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. 

 Конференція стала завершальним етапом студентського конкурсу, організованого Президентським фондом «Україна», головою якого є Президент України 1994–2005 рр. Леонід Данилович Кучма. Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» – благодійна організація, яка спрямована на гуманітарну діяльність для підтримки обдарованої молоді в Україні, а також науково-експертну, аналітичну роботу та міжнародну співпрацю. Нинішній конкурс – уже шостий за рахунком масштабний захід, який проводиться за активної участі провідних вишів України. 

 О 10.00 у актовому залі ХНАУ розпочалася науково-практична конференція «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми» на якій розглядалися нагальні питання розвитку агропромислового комплексу Харківщини та країни у цілому.

На початку конференції з привітальним словом до присутніх звернулися другий Президент України Л.Д. Кучма та ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва професор В.К. , виступ яких спрямував основні засади роботи конференції. Змістовними й корисними стали виступи вчених навчальних закладів, науково-дослідних установ та представників аграрного бізнесу Харківщини. Серед виступаючих були: О.В. Олійник, доктор екон. наук, професор, завідувач кафедрою фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва; О.М. Супрун, доктор екон. наук, професор кафедри економічної теорії ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, керівник агрофірми ім. Т.Г. Шевченка Вовчанського р-ну Харківської обл.; І.Д. Глянь, голова правління Харківської обласної організації роботодавців у сфері агропромислового розвитку, засновник ПСП ім. Фрунзе Зачепилівського району Харківської області; В.І. Белінський, засновник та голова  фермерського господарства «Альфа» Золочівського р-ну Харківської обл.; Ю.І. Раїна, голова  Харківської районної державної адміністрації.

 Ректор Харківського НАУ професор В.К.  у своєму виступі порушив проблемні питання діяльності навчально-дослідного господарства «Докучаєвське» та сучасного житлово-комунального стану навчального містечка ХНАУ, як основного місця проживання майбутніх фахівців агропромислового комплексу держави.

 По закінченню конференції академік НААН України, директор Інституту стратегічних оцінок П.І. Гайдуцький, який є автором книги «Аграрна реформа Л.Д. Кучми в Україні», оголосив підсумки студентського конкурсу за темою: «20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми». Уже шостий рік поспіль організатори з’ясовують ставлення студентської молоді до пріоритетів аграрної політики України з урахуванням історичних традицій, національних особливостей, світового досвіду, аграрної кризи радянських часів і перших років незалежності України та сьогоднішніх результатів реформи.

 Нагороди переможцям вручали голова Президентського фонду «Україна» Л.Д. Кучма та ректор Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва професор В.К. . Переможцем конкурсу «20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми» стала студентка факультету інженерів землевпорядкування ХНАУ Анна Бережецька. Вона продемонструвала відмінні знання доцільності і результатів аграрної реформи, а також нинішнього стану аграрної сфери.

 Та нагорода чекала не тільки на студентів. Великою несподіванкою для Леоніда Даниловича Кучми було присвоєння йому звання почесного професора Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва, одного з найпрестижніших аграрних навчальних закладів України.

 «Бути професором ХНАУ має для мене особливий зміст, тому що це кузня аграрних кадрів із якими у майбутньому будуть пов’язані аграрні реформи, – сказав Л.Д. Кучма. – Дякую вам за оцінку моїй праці. Бажаю професорсько-викладацькому складу сил і наснаги у підготовці кадрів для сільського господарства країни. Студентам – жаги до знань, адже вам перетворювати Україну! Хай нам усім щастить на цьому важкому шляху!».

 Під час перебування у ХНАУ високоповажна делегація оглянула виставкову експозицію, представлену у холі актового залу, відвідала Музей історії ХНАУ та доторкнулася до книжкових скарбів із рідкісного і цінного фонду бібліотеки.

 Із великим задоволенням Президент України Л.Д. Кучма прийняв запрошення ректора ХНАУ професора В.К. а на урочисті святкування з нагоди 200-річчя Харківського НАУ наступного року.

 Візит до нашого університету делегації на чолі з Л.Д. Кучмою завершився традиційним пам’ятним фото біля головного корпусу ХНАУ, після чого президентський кортеж відбув до подальшого місця за планом роботи перебування на Харківщині.

 

Ірина ЖИДКИХ, головний бібліограф бібліотеки

 

Університет зустрічає високоповажних гостей!
Університет зустрічає високоповажних гостей!
Університет зустрічає високоповажних гостей!
 Університет зустрічає високоповажних гостей!
 Університет зустрічає високоповажних гостей!  Університет зустрічає високоповажних гостей!
 Університет зустрічає високоповажних гостей!  Університет зустрічає високоповажних гостей!
Університет зустрічає високоповажних гостей!
Університет зустрічає високоповажних гостей!
Університет зустрічає високоповажних гостей!
Університет зустрічає високоповажних гостей!
Університет зустрічає високоповажних гостей!
Університет зустрічає високоповажних гостей!


Категорія: Новини, Наукова діяльність, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.