Привітання з першим кроком в доросле життя!

Автор: Intercom от 6-09-2017, 08:52, переглянуло: 484

 

Привітання з першим кроком в доросле життя!

 

   В перші дні навчання студентам нового набору дещо важко влитися в студентське життя. Студентські свята, перші лекції, практичні заняття, блукання коридорами університету в пошуках аудиторій… Це той самий час, коли водночас відчуваєш і розпач, і захоплення, коли розумієш, що нарешті почалося омріяне студентське життя. Саме такими переповненими емоціями будуть перші тижні наших новачків. Допомагати їм призвичаїтися до студентського життя будемо ми, куратори.

   Моя кураторська група першого курсу факультету «Обліку і фінансів» спеціальності «Облік і оподаткування» складається із 20 осіб, з яких 4 чоловіки і 16 дівчаток. Наші здобувачі до університету приїхали із Дніпропетровської (м. Кривий Ріг), Донецької (м. Краматорськ), Луганської (м. Сватово) і Харківської областей.

Привітання з першим кроком в доросле життя!

   Дорогі мої першокурсники! Прийміть щирі привітання з початком нового навчального року. З 1 вересня у кожного з вас почалася дуже захоплююча дорога. Це початок самовизначення, реалізації планів, втілення найсміливіших ідей. Особливу подяку і вдячність хочу висловити викладачам і батькам, усім, на чиї плечі покладена величезна відповідальність за навчання і виховання молодого покоління, за щоденну копітку працю, професіоналізм і мудрість. Виявляючи таланти і здібності своїх учнів, підносячи їм цінні і необхідні в житті знання, ви без перебільшення формуєте майбутнє нашої країни.

   Хочу побажати всім, хто вчиться і вчить, успішного співробітництва, взаємної поваги. Студентам – наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах і підкорення нових освітніх вершин, а викладачам – мудрості і терпіння, творчого настрою в роботі, щастя і благополуччя.

Привітання з першим кроком в доросле життя!

Куратор групи 1-1 «Облік і оподаткування»

канд. екон. наук, Герасименко Юлія СергіївнаКатегорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.