Благодійний бал патріотів

Автор: Intercom от 27-10-2017, 23:23, переглянуло: 663

 

Благодійний бал патріотів


   25 жовтня 2017 р. відбувся Благодійний бал патріотів. Ця подія об’єднала волонтерів, учасників АТО та їх сімей, а також патріотичну молодь Харківщини. Основна мета заходу – збір коштів для допомоги дітям сімей військових, загиблих у зоні АТО.

Благодійний бал патріотів
Благодійний бал патріотів

   У бальній залі «Premier Palace Hotel Kharkiv» близько 30 пар виконували віденський вальс, у тому числі п’ять студентських пар ХНАУ у складі:

   1. Максим Заіченко та Надія Вовк, студенти факультету інженерів землевпорядкування;

   2. Дмитро Якименко та Анастасія Гусак, студенти факультету інженерів землевпорядкування;

   3. Андрій Луценко та Каріна Блотницька, студенти факультету інженерів землевпорядкування;

   4. Максим Харченко та Владислава Страшна, студенти факультету лісового господарства;

   5. Роман Малиш та Ірина Скирта, студенти факультету обліку і фінансів.

Благодійний бал патріотів
Благодійний бал патріотів

   Підготовка головного танцювального номеру заходу тривала протягом місяця за участю студії танцю «All Stars».

   Під час балу було проведено благодійний аукціон. Як лоти запрошеним гостям були запропоновані твори відомих художників. За даними Всеукраїнського студентського братства «Еліта нації», усього зібрали 133 220 грн, включаючи кошти, кинуті у скриню як пожертвування, одержані як викупну вартість лотів аукціону, а також публічно обіцяні як викуп лоту.

   Організатори заходу також акцентували увагу на важливості створення соціально-інформаційної платформи «Небайдужі», яка, за задумом ініціаторів, зможе об’єднати волонтерські організації і тих людей, які потребують певної підтримки. Цей ресурс діятиме за принципом: кожен, хто має якусь потребу, матиме змогу залишити відповідний запит; сторона, яка здатна посприяти підтримці, зможе відгукнутися на цей запит. 

Благодійний бал патріотів
Благодійний бал патріотів

   На благодійному заході гарний музичний настрій забезпечили гурти «ТаРута», «Папа Карло» та музикант Борис Севастьянов. Присутні глибоко прониклися військово-патріотичною атмосферою та ідеєю збереження миру завдяки театрально-танцювальній виставі від студії танцю «All Stars».

   Бал патріотів у Харкові проводиться уже вшосте. Це стало доброю традицією, що дає змогу патріотично налаштованим людям та волонтерам зробити благочинний внесок у справу милосердя. Лише спільними зусиллями ми можемо зберегти мирне небо над головою та разом радіти світлу добра, примножуючи його. Наша сила в єдності!

Надія ВОВК,

відповідальна за сектор інформаційного забезпечення

та PR-технологій ОРСС, учасниця заходуКатегорія: Культурно-массова діяльність, Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.