Профорієнтаційний виїзд кафедра фізики та вищої математики до Харківського гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету

Автор: Intercom от 26-06-2017, 11:01, переглянуло: 315

 

Профорієнтаційний виїзд кафедра фізики та вищої математики до Харківського гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету


 

   Кафедра фізики та вищої математики відвідала Харківський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету з метою залучення студентів технікуму до вступу у Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва.

   Доцент кафедри, кандидат географічних наук, Ткаченко Тетяна Григорівна ознайомила студентів з напрямками підготовки в університеті. Студентів зацікавили напрями Екологія, Агрономія, Захист і карантин рослин, Лісове господарство, Геодезія та землеустрій та інші. Більшість з цих напрямків цікава студентам, бо в стінах рідного Гідромету вони вивчають навчальні дисципліни Геодезію та гідрологію, екологію та метеорологію, кліматологію, агрометеорологію та інші не менш цікаві навчальні дисципліни. Студенти технікуму часті гості університету, вони беруть участь у Дні відкритих дверей закладу.

   Співпраця викладачів технікуму та університету дала можливість відвідати музей геології та мінералогії та  ознайомитись з різноманітністю мінералів. Крім того цікавою була екскурсія в музей генезису і картографії ґрунтів. Співробітники кафедри фізики та вищої математики на чолі завідувача кафедри, професора Рохманова Миколи Яковича сподівається, що плідна співпраця принесе бажаний результат. Студенти технікуму виявлять бажання вступити до університету та поповнить лави студентів в найстарішому виші аграрної освіти.
Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.