У добру путь, шановні першокурсники!

Автор: Intercom от 7-09-2017, 08:53, переглянуло: 463

 

У добру путь, шановні першокурсники!

   31 серпня студентами факультету обліку і фінансів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» стали 11 вчорашніх школярів. Позаду – складання ЗНО, вступна кампанія, знайомство з університетом, попереду – нові знайомства, враження, життя у гуртожитку, часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, незабутні викладачі…

   Водночас перший курс для студентів є найскладнішим. Необхідно встановити контакт з одногрупниками та старшокурсниками, викладачами. Намагатися полегшити процес адаптації першокурсників, допомогти зробити так, щоб студентські роки стали найпрекраснішим проміжком часу будемо саме ми, куратори.

У добру путь, шановні першокурсники!


   Група, в якій я являюсь наставником, складається із 11 осіб, з яких 4 хлопці та 7 дівчат. Наші першокурсники приїхали до університету із Зачепилівського, Великобурлуцького, Красноградського, Барвінківського, Лозівського, Нововодолазького, Сахновщинського, Борівського районів Харківської області та м. Харків.

   Попереду у студентів – наполеглива праця, перемоги та подолання перешкод. Хочу побажати всім першокурсникам досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, реалізувати у стінах нашого університету свої таланти, а для цього прагніть особистих перемог у навчанні, спорті, танцюйте, співайте, проявляйте свої літературні здібності, бо з талановитими людьми і навчатися цікавіше.

   Успіхів Вам на новому життєвому шляху!

 

Куратор групи 1-1 «Фінанси, банківська справа та страхування»,

старший викладач кафедри фінансів, канд. екон. наук

Міщенко Віталія СергіївнаКатегорія: Профорієнтація, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.