ПЕРША ЧАСТИНА ТИЖНЯ ПЕРШОКУРСНИКА

Автор: Intercom от 22-09-2017, 10:48, переглянуло: 535

 

ПЕРША ЧАСТИНА ТИЖНЯ ПЕРШОКУРСНИКА

   18 вересня 2017 р. стартував тиждень першокурсника. Команді Об’єднаної ради студентського самоврядування за підтримки керівництва університету вдалося організувати ряд заходів, спрямованих на те, щоб студенти нового набору максимально відчули смак університетського життя.

   У понеділок було заплановано студентський форум «Майбутнє університету очима студентів». Під час заходу відбулося знайомство першокурсників з діяльністю студентського самоврядування та Військово-патріотичного клубу «Барс». На заході був присутній ректор університету Олександр Вікторович Ульянченко разом зі своїми помічниками. Як підсумок першого дня: студенти перших курсів дізналися про напрямки роботи, які охоплює активна студентська молодь, перспективи розвитку університету та мали змогу висловити власну думку щодо майбутнього аграрного вузу.

ПЕРША ЧАСТИНА ТИЖНЯ ПЕРШОКУРСНИКА

 

   Вівторок, 19 вересня, відзначився дебютним, для нашого навчального закладу, кінопоказом під відкритим небом. Цей вечір запам’ятався присутнім не лише цікавим та комедійним фільмом, а ще й сімейною атмосферою переповненою гарним настроєм.

   У середу, 20 вересня, першокурсникам була надана можливість дізнатися про безцінну скарбницю мудрості ХНАУ – фундаментальну бібліотеку. Унікальністю нашої бібліотеки є рідкісні та цінні видання, які можуть розповісти унікальну і величну історію як розвитку університету, так і становлення напрямів аграрного сектора в цілому.

   Цього дня для всіх охочих сектором інформаційного забезпечення та PR-технологій ОРСС було ініційовано проведення майстер-класу з графічного дизайну. Це – художньо-проектна діяльність зі створення гармонійного та ефективного візуально-комунікативного середовища. Спікером був Ярослав Минко, випускник курсу 3DsMAX для архітекторів і дизайнерів в АТС Autodesk, практикуючий спеціаліст у сфері графічного дизайну та 3D-індустрії. Метою заходу передбачалося розширити світогляд студентів у цій сфері та відкрити для себе спектр нових можливостей.

ПЕРША ЧАСТИНА ТИЖНЯ ПЕРШОКУРСНИКА

 

   Ось такою насиченою була перша частина тижня першокурсника: активною, інтелектуальною та пізнавальною. Новий день – нові враження та можливості. Саме цей тиждень – найбільш важливий для студентів нового набору, адже ці заходи допомагають наймолодшим заявити про себе і знайти своє місце у нашій університетській родині.

Надія ВОВК,

відповідальна за сектор інформаційного забезпечення та PR-технологій

ПЕРША ЧАСТИНА ТИЖНЯ ПЕРШОКУРСНИКА
ПЕРША ЧАСТИНА ТИЖНЯ ПЕРШОКУРСНИКА
ПЕРША ЧАСТИНА ТИЖНЯ ПЕРШОКУРСНИКА

 Більше фото в соціальних мережахКатегорія: Оголошення » Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.