З подвійним Ювілеєм!

Автор: Nastya от 22-10-2014, 11:41, переглянуло: 1195

 

Горкавий Володимир Кузьмич!!!

   Ви нерозривно поєднали свою долю з рідною Alma Mater, пройшовши славетний шлях від студента, аспіранта, доцента до професора, видатного вченого. 

   Завдяки наполегливій творчій праці, компетентності, високому професіоналізму, відповідальному ставленню до роботи, Ви здобули визнання та повагу колег, працівників вищої школи та науковців як в Україні, так і за кордоном.

   Ви – автор понад 250 наукових праць. Ваші підручники, навчальні  посібники, наукові роботи стали «Настольной книгой» не тільки для студентів  ХНАУ імені В.В. Докучаєва, а інших вищих навчальних закладів України.

   Під Вашим керівництвом було захищено 15 кандидатських дисертацій. Завдяки Вашій підтримці викладачі нашої кафедри стають докторантами, а згодом і докторами економічних наук.

   За роки спільної роботи ми пізнали Вас як вправного, компетентного, толерантного керівника. Вам притаманні принциповість та твердість характеру, але разом із тим чуйність. Всі ці риси допомагають колективу кафедри якомога краще виконувати поставлені завдання.

   Ми раді вітати Вас із гідно прожитими літами та хочемо побажати невпинного руху вперед. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення й творчих перемог.

   Бажаємо Вам, Володимире Кузьмичу, зберегти на багато років благородну високість помислів та невтомну енергію до великих звершень.

Ми пишаємося тим, що працюємо з  Вами!

 

Летять літа, мов бистрі води,

І не вернути їх назад…

А нам не віриться сьогодні,

Що Вам уже – 75!

Хай нових днів ще буде безліч,

Без ліку щастя і пісень,

Прийміть вітання найщиріші

В цей світлий, ювілейний день!

 

З любов’ю і повагою колектив

кафедри статистики і економічного аналізуКатегорія: Ювіляри ХНАУ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.